BUTIQUE

Wiem, jak czasem ciężko znaleźć naprawdę piękne i oryginalne dodatki do wnętrz…

Uwielbiam wyszukiwać perełki wnętrzarskie, dlatego postanowiłam zamieszczać tu to, co moim zdaniem wyróżnia się z tysięcy produktów dostępnych na rynku.

Znajdziecie tu starannie wyselekcjonowane przeze mnie meble, dekoracje czy dodatki zarówno z Polski jak i z całego świata. Czasem będą to pojedyncze unikaty, czasem serie.
 
Jeżeli coś Wam się spodoba piszcie lub dzwońcie, potwierdzę dostępność, cenę i na kiedy jest możliwa dostawa. Jeżeli jesteście niepewni czy produkt będzie pasował Wam przyślijcie zdjęcia Waszego wnętrza, szczerze doradzę, ewentualnie w miarę możliwości doślę dodatkowe zdjęcia i inspiracje!
 
Z pozdrowieniami,
 
Anna Trawczyńska
Tel: 606 197 362, e-mail: kontakt@anasthadesign.com

Usługi projektanta – dlaczego warto

Dlaczego warto skorzystać z usług projektanta

– decydując się na usługi specjalisty, korzystasz z doświadczenia projektantaogranicza to możliwość popełnienia błędu, zwłaszcza w przypadku większych inwestycji. Doświadczenie różnych realizacji sprawia, że projektant wie jakie rozwiązania się sprawdzają w praktyce, a jakie nie. Potrafi zasugerować te najbardziej optymalne oraz ewentualnie odradzić te, z góry skazane na niepowodzenie.

oszczędność czasu – w dzisiejszych czasach szukanie wśród tysięcy ofert może „lekko” zniechęcić i wręcz spowodować większy mętlik. Projektant będąc na bieżąco doskonale wie, gdzie szukać aby szybko znaleźć to, co w najbardziej możliwy sposób spełni nasze oczekiwania

oszczędność pieniędzy – projektant nie tylko wie, gdzie szukać – najczęściej wie też gdzie znajdziemy wybrane produkty najtaniej :). Dodatkowo projektanci często otrzymują rabaty od dostawców na zakup towarów – warto z tego skorzystać.

oryginalne pomysły – projektant to zwykle dusza artystyczna zamknięta w praktycznym pudełku. Jeżeli chcemy aby nasze mieszkanie robiło naprawdę wrażenie, a nie mamy pomysłu, kreatywny projektant jest w stanie wymyślić coś naprawdę nietuzinkowego, co odróżni nasze mieszkanie i sprawi, że będzie miało naprawdę niepowtarzalny charakter.

unikniesz rozczarowań – dzięki realistycznej wizualizacji wnętrza, zrobionej przed inwestycją, nie musisz sobie wyobrażać, tylko doskonale widzisz jak będzie wyglądać Twój przyszły salon, jadalnia, pokój czy łazienka. Wydając niemałe pieniądze na remont czy wyposażenie warto mieć pewność, że finalnie nie tylko będziemy zadowoleni… będziemy bardzo zadowoleni z własnego wnętrza i dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Ponadto nie wiem jak to jest ale nie raz przekonałam się, że projektant po prostu widzi więcej… często widzi to czego inni nie widzą…widzi po prostu to czego jeszcze nie ma. I nie pytajcie mnie jak to jest. Jest i już.

To właśnie ta cecha, dla niektórych niestety nieosiągalna, dla innych abstrakcyjna pozwala projektantowi dobrze wykonywać swoją pracę.

Ps. Zawsze dorzucam, że dobry gust i wyczucie stylu is a must… 🙂