O mnie

ANNA TRAWCZYŃSKA   

www.anasthadesign.com

Jestem pasjonatką pięknych wnętrz, designu i wszystkiego co inspiruje oraz pobudza wyobraźnię do kreatywnego myślenia. Lubię rzeczy oryginalne, niestandardowe, które wykraczają poza granice tego, co umownie przyjmowane jest za standard. Uwielbiam sztukę, która zaskakuje, porusza emocje, poszerza horyzonty i sprawia, że myślę i patrzę na świat na inaczej.

W moich pracach ważny jest dla mnie przekaz. Każda z nich jest uosobieniem przeżytych doświadczeń, które wyrażam w abstrakcyjny sposób.

Od 2013 roku prowadzę firmę ANASTHA DESIGN, zajmującą się projektowaniem wnętrz domów, mieszkań i apartamentów. Moja praca to moja pasja, w której mogę wykorzystać wykształcenie z zakresu Wzornictwa przemysłowego, Architektury Wnętrz oraz Zarzadzania i Marketingu.

Pracując jako architekt czuję się odpowiedzialna za otaczający na świat, dlatego staram się, aby projektowane przez mnie wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale też ponadczasowe i nie opierały się na chwilowej modzie. Zawsze przykładam dużą wagę do tego, aby dobrze poznać osobowość i uwzględnić potrzeby Klientów – tylko zrozumienie ich indywidualnego stylu pozwala dopasować charakter wnętrz tak, aby służyły im przez długie lata.

Inspirują mnie głównie ludzie, natura, organiczne formy, elementy bioniki i fizyki kwantowej. Uwielbiam tworzyć, podróżować, czytać, rozmawiać z ciekawymi ludźmi, obcować ze sztuką i naturą, dzięki czemu nieustannie się rozwijam i doświadczam nowych rzeczy.

Architekt wnętrz Poznań, Anna Trawczyńska