Kontakt

ANASTHA DESIGN

Anna Trawczyńska

Tel: +48 606 197 362

kontakt@anasthadesign.com

 

Lokalizacja:

Azaliowa 9, 62-069 Dąbrówka k/ Poznania (Wielkopolskie)

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną usługi projektowej, proszę o przesłanie na adres kontakt@anasthadesign.com informacji, co chcą Państwo zaprojektować (najlepiej proszę dołączyć rzut) oraz kilka słów opisu (czego Państwo oczekują, jaki styl, miejsce realizacji).

Zapraszam do kontaktu!

 

 

 

 

„Misja firmy to pomoc w stworzeniu pięknych i niepowtarzalnych wnętrz, które w pełni urzeczywistniają realne potrzeby i oczekiwania Klienta, a także nieustannie zaskakują go oryginalnością rozwiązań, funkcjonalnością oraz tym, jak bardzo wnętrza mogą odzwierciedlać charakter osób, dla których zostały zaprojektowane…” 

                      

                                   

   

Projektant wnętrz Poznań 

www.anasthadesign.com

NIP: 673 165 11 75
REGON: 321338466

Anastha DESIGN, projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz Poznań.
Nowoczesna architektura wnętrz prywatnych i stylowe aranżacje wnętrz komercyjnych. Projekty i aranżacje wnętrz mieszkania, domu, apartamentu, loftu, czy rezydencji.
• Oryginale projekty wnętrz domów jednorodzinnych, domów parterowych i mieszkań w zakresie: wnętrza salonu, aranżacje sypialni, projekty łazienek, aranżacja wnętrz pokoi dziecięcych, projekt gabinetu, domowego biura, projektowanie wnętrz funkcjonalnej kuchni z zachowaniem zasad ergonomii.• Projektowanie i aranżacja wnętrz użyteczności publicznej – restauracji, baru, hotelu, spa, gabinetu kosmetycznego, biura, sklepu, salonu sprzedaży.
Projektowanie wnętrz w stylach: eklektyczny, nowoczesny, klasycznym, glamour, modern-classic, New York style i w wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przytulne i domowe wnętrza.
Każde wnętrze i każdy Klient jest wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że projekty wnętrz są bogate w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów wnętrz są w oparciu o najnowsze trendy, odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Projektowanie wnętrz – to usługa kompleksowa, koncepcyjna, doradztwo projektowe w zależności od potrzeb Klienta.